Witajcie! Poniżej oficjalne wyniki regat, przekazane przez naszego sędziego głównego. |
PSB REGATTA 2011 – IV PUCHAR PSB | |||||||||||||||
Overall | |||||||||||||||
Sailed:5, Discards:1, To count:4, Ratings:TCC, Entries:22, Scoring system:Appendix A | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | R1 | R2 | R3 | R4 | R5 | Tot. | Nett | |||
1 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 3 | 7.0 | 5 | 2 | 1 | 18 | 11 | |||
2 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 1 | 4 | 3 | 5 | 9.0 | 22 | 13 | |||
3 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | 23.0 DNF | 2 | 2 | 10 | 2 | 39 | 16 | |||
4 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 4 | 3 | 1 | 14.0 | 11 | 33 | 19 | |||
5 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 7 | 1 | 11.0 | 8 | 3 | 30 | 19 | |||
6 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 2 | 6 | 9.0 | 6 | 5 | 28 | 19 | |||
7 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 14.0 | 14 | 8 | 1 | 4 | 41 | 27 | |||
8 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 8 | 10.0 | 4 | 7 | 10 | 39 | 29 | |||
9 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 12.0 | 5 | 12 | 9 | 7 | 45 | 33 | |||
10 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 9 | 13.0 | 7 | 11 | 8 | 48 | 35 | |||
11 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 11 | 15.0 | 10 | 4 | 13 | 53 | 38 | |||
12 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 10 | 9 | 13.0 | 13 | 6 | 51 | 38 | |||
13 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 16.0 | 8 | 14 | 3 | 14 | 55 | 39 | |||
14 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 6 | 11 | 17.0 | 12 | 12 | 58 | 41 | |||
15 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | 5 | 12 | 16 | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 79 | 56 | |||
16 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 15 | 15 | 15 | 91 | 68 | |||
17 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | 13 | 18 | 23.0 DNS | 16 | 23.0 DNC | 93 | 70 | |||
18 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 6 | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 98 | 75 | |||
19 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | 15 | 16 | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 100 | 77 | |||
20 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | 17 | 17 | 23.0 DNS | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 103 | 80 | |||
21 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 115 | 92 | |||
21 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | 23.0 DNF | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 23.0 DNC | 115 | 92 | |||
R1 – Puchar Hormanna | |||||||||||||||
Start:Start 1, Finishes:Finish time, Time:11:50:00 | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | Finish | Elapsed | Corrected | Points | ||||||
1 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 15:09:57 | 03:19:57 | 03:07:57 | 1 | ||||||
2 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 15:11:13 | 03:21:13 | 03:09:09 | 2 | ||||||
3 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 15:06:06 | 03:16:06 | 03:12:11 | 3 | ||||||
4 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 15:14:31 | 03:24:31 | 03:12:15 | 4 | ||||||
5 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | 15:14:33 | 03:24:33 | 03:12:17 | 5 | ||||||
6 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 15:14:40 | 03:24:40 | 03:12:23 | 6 | ||||||
7 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 15:17:00 | 03:27:00 | 03:14:35 | 7 | ||||||
8 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 15:17:07 | 03:27:07 | 03:14:41 | 8 | ||||||
9 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 15:17:35 | 03:27:35 | 03:15:08 | 9 | ||||||
10 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 15:10:41 | 03:20:41 | 03:15:40 | 10 | ||||||
11 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 15:20:58 | 03:30:58 | 03:16:12 | 11 | ||||||
12 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 15:19:23 | 03:29:23 | 03:16:49 | 12 | ||||||
13 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | 15:27:21 | 03:37:21 | 03:17:47 | 13 | ||||||
14 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 15:15:29 | 03:25:29 | 03:21:22 | 14 | ||||||
15 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | 15:24:59 | 03:34:59 | 03:22:05 | 15 | ||||||
16 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 15:25:10 | 03:35:10 | 03:22:15 | 16 | ||||||
17 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | 15:36:00 | 03:46:00 | 03:39:13 | 17 | ||||||
18 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | DNF | 23 | ||||||||
18 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | DNF | 23 | ||||||||
18 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | DNF | 23 | ||||||||
18 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | DNF | 23 | ||||||||
18 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | DNF | 23 | ||||||||
R2 – Puchar Rockwoola | |||||||||||||||
Start:Start 1, Finishes:Finish time, Time:16:20:00 | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | Finish | Elapsed | Corrected | Points | ||||||
1 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 18:46:08 | 02:26:08 | 02:17:22 | 1 | ||||||
2 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | 18:47:32 | 02:27:32 | 02:18:41 | 2 | ||||||
3 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 18:48:10 | 02:28:10 | 02:19:17 | 3 | ||||||
4 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 18:48:21 | 02:28:21 | 02:19:27 | 4 | ||||||
5 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 18:48:50 | 02:28:50 | 02:19:54 | 5 | ||||||
6 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 18:49:02 | 02:29:02 | 02:20:05 | 6 | ||||||
7 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 18:43:40 | 02:23:40 | 02:20:48 | 7 | ||||||
8 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 18:50:27 | 02:30:27 | 02:21:25 | 8 | ||||||
9 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 18:45:42 | 02:25:42 | 02:22:03 | 9 | ||||||
10 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 18:52:30 | 02:32:30 | 02:23:21 | 10 | ||||||
11 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 18:53:07 | 02:33:07 | 02:23:56 | 11 | ||||||
12 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | 18:53:29 | 02:33:29 | 02:24:16 | 12 | ||||||
13 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 18:54:27 | 02:34:27 | 02:25:11 | 13 | ||||||
14 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 18:49:24 | 02:29:24 | 02:26:25 | 14 | ||||||
15 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 18:59:40 | 02:39:40 | 02:28:29 | 15 | ||||||
16 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | 18:58:35 | 02:38:35 | 02:29:04 | 16 | ||||||
17 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | 18:59:00 | 02:39:00 | 02:34:14 | 17 | ||||||
18 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | 19:11:32 | 02:51:32 | 02:36:06 | 18 | ||||||
19 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | DNC | 23 | ||||||||
19 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | DNC | 23 | ||||||||
19 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | DNC | 23 | ||||||||
19 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | DNC | 23 | ||||||||
R3 – Puchar Classena | |||||||||||||||
Start:Start 1, Finishes:Finish time, Time:12:45:00 | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | Finish | Elapsed | Corrected | Points | ||||||
1 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 15:38:21 | 02:53:21 | 02:42:57 | 1 | ||||||
2 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | 15:42:16 | 02:57:16 | 02:46:38 | 2 | ||||||
3 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 15:43:14 | 02:58:14 | 02:47:32 | 3 | ||||||
4 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 15:45:42 | 03:00:42 | 02:49:51 | 4 | ||||||
5 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 15:41:25 | 02:56:25 | 02:52:53 | 5 | ||||||
6 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | 15:42:23 | 02:57:23 | 02:52:57 | 6 | ||||||
7 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 15:53:09 | 03:08:09 | 02:56:52 | 7 | ||||||
8 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 15:46:00 | 03:01:00 | 02:57:23 | 8 | ||||||
9 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 15:54:16 | 03:09:16 | 02:57:55 | 9 | ||||||
10 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 16:02:57 | 03:17:57 | 03:04:06 | 10 | ||||||
11 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 16:01:04 | 03:16:04 | 03:04:18 | 11 | ||||||
12 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 16:01:29 | 03:16:29 | 03:04:42 | 12 | ||||||
13 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 15:55:49 | 03:10:49 | 03:06:03 | 13 | ||||||
14 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 16:03:04 | 03:18:04 | 03:06:11 | 14 | ||||||
15 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | 16:01:37 | 03:16:37 | 03:10:43 | 15 | ||||||
16 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | 16:09:35 | 03:24:35 | 03:12:19 | 16 | ||||||
17 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 16:16:03 | 03:31:03 | 03:18:23 | 17 | ||||||
18 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | DNS | 23 | ||||||||
18 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | DNF | 23 | ||||||||
18 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | DNS | 23 | ||||||||
18 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | DNF | 23 | ||||||||
18 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | DNC | 23 | ||||||||
R4 – Puchar Ursy | |||||||||||||||
Start:Start 1, Finishes:Finish time, Time:13:45:00 | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | Finish | Elapsed | Corrected | Points | ||||||
1 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 14:18:18 | 00:33:18 | 00:32:38 | 1 | ||||||
2 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 14:19:55 | 00:34:55 | 00:34:13 | 2 | ||||||
3 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 14:22:17 | 00:37:17 | 00:35:03 | 3 | ||||||
4 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 14:22:54 | 00:37:54 | 00:35:15 | 4 | ||||||
5 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 14:23:10 | 00:38:10 | 00:35:53 | 5 | ||||||
6 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 14:23:17 | 00:38:17 | 00:35:59 | 6 | ||||||
7 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 14:23:40 | 00:38:40 | 00:36:21 | 7 | ||||||
8 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 14:24:11 | 00:39:11 | 00:36:50 | 8 | ||||||
9 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 14:24:29 | 00:39:29 | 00:37:07 | 9 | ||||||
10 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | 14:24:37 | 00:39:37 | 00:37:14 | 10 | ||||||
11 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 14:25:10 | 00:40:10 | 00:37:45 | 11 | ||||||
12 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 14:25:21 | 00:40:21 | 00:37:56 | 12 | ||||||
13 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 14:24:01 | 00:39:01 | 00:38:02 | 13 | ||||||
14 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 14:26:20 | 00:41:20 | 00:38:51 | 14 | ||||||
15 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | 14:26:57 | 00:41:57 | 00:40:41 | 15 | ||||||
16 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | 14:31:55 | 00:46:55 | 00:42:42 | 16 | ||||||
17 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | DNC | 23 | ||||||||
17 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | DNC | 23 | ||||||||
17 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | DNC | 23 | ||||||||
17 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | DNC | 23 | ||||||||
17 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | DNC | 23 | ||||||||
17 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | DNC | 23 | ||||||||
R5 – Puchar Fakro | |||||||||||||||
Start:Start 1, Finishes:Finish time, Time:15:45:00 | |||||||||||||||
Rank | Fleet | Boat | SailNo | Club | HelmName | Finish | Elapsed | Corrected | Points | ||||||
1 | Salona 44 | Natus | 17 | Sagapol | Zdzisław Gajos | 17:10:05 | 01:25:05 | 01:23:23 | 1 | ||||||
2 | Salona 37 | BLUES | 8 | Budex I | Jakub Prosalik | 17:16:27 | 01:31:27 | 01:25:58 | 2 | ||||||
3 | Salona 37 | JAZZ | 22 | Górażdże | Sylwester Pietrucha | 17:18:52 | 01:33:52 | 01:28:14 | 3 | ||||||
4 | Salona 44 | Samoa | 13 | HORMANN | Jacek Simon | 17:15:48 | 01:30:48 | 01:28:59 | 4 | ||||||
5 | Salona 37 | SALSA | 20 | Artbud | Kipiel Krzysztof | 17:19:48 | 01:34:48 | 01:29:07 | 5 | ||||||
6 | Salona 41 | Silver Rain | 9 | CMB Mrągowo | Mirosław Zwierzyński | 17:16:38 | 01:31:38 | 01:29:21 | 6 | ||||||
7 | Salona 45 | Goga | 2 | Baumit II | Ryszard Cupok | 17:20:21 | 01:35:21 | 01:29:38 | 7 | ||||||
8 | Salona 37 | TINA | 1 | SIKA | Adam Ptaszny | 17:20:50 | 01:35:50 | 01:30:05 | 8 | ||||||
9 | Salona 37 | SOUL | 7 | BB I | Ewa Fijołek | 17:21:15 | 01:36:15 | 01:30:29 | 9 | ||||||
10 | Salona 37 | BOSSANOWA | 21 | FakroII | Grzegorz Musiał | 17:22:25 | 01:37:25 | 01:31:34 | 10 | ||||||
11 | Salona 37 | INDIE | 24 | Fakro I | Henryk Musiał | 17:23:00 | 01:38:00 | 01:32:07 | 11 | ||||||
12 | Salona 37 | TANGO | 6 | Fakro III | Jacek Szwej | 17:26:51 | 01:41:51 | 01:35:44 | 12 | ||||||
13 | Jeanneau 45 | Emily | 14 | A.R.Skład - ELMAS | Sławomir Rybarczyk | 17:29:20 | 01:44:20 | 01:37:02 | 13 | ||||||
14 | Salona 37 | REGGAE | 15 | Budex II | Andrzej Radkowski | 17:28:22 | 01:43:22 | 01:37:10 | 14 | ||||||
15 | Jeanneau 52.2 | Spirit | 16 | URSA | Mirosław Jezior | 17:25:12 | 01:40:12 | 01:37:12 | 15 | ||||||
16 | Salona 37 | ROCK'n ROLL | 23 | Rampa | Grzegorz Andrzejewski | DNC | 23 | ||||||||
16 | Elan 434 | Swing | 5 | Baumit I | Leszek Radzki | DNC | 23 | ||||||||
16 | Benneteau 54 | Mambo | 11 | Classen | Leszek Rutkowski | DNC | 23 | ||||||||
16 | Salona 37 | SAMBA | 25 | Rockwool | Tomasz Biela | DNC | 23 | ||||||||
16 | Jeanneau 54DS | ESTHERA | 19 | Fakro IV | Michał Ociepka | DNC | 23 | ||||||||
16 | Salona 37 | BOLERO | 18 | Marbud I | Edward Jarlaczyński | DNC | 23 | ||||||||
16 | Elan 384 | Tjorven | 4 | Marbud II | Marek Krzysztoszek | DNC | 23 | ||||||||